Novinka – inovativní světlík VELUX

Při návrhu nového domu s plochou střechou doporučujeme zahrnout do úvah také novinku od VELUXU v podobě prvního světlíku se zaobleným zasklením na světě. Krásný minimalistický světlík s bezrámovým zasklením bude nejen funkční ozdobou každé střechy, ale díky použitým technologickým inovacím otevírá další možnosti, jak přivést do interiéru velké množství denního světla.

Dostat co nejvíce denního světla na místa, kde bývá v domě nejvíce živo, může být často problém. V případů budov s plochou střechou je vhodné využít světlíky. Ty na rozdíl od fasádních oken, která fungují zejména po obvodu místnosti, lze umístit přímo nad místa s nejvyšší aktivitou v domě – kuchyně, pokojíčky nebo pracovny. Uživatelé tím získají nejen intenzivní zdroj denního světla, nezanedbatelný přísun čerstvého vzduchu, ale také přímý výhled na oblohu, který napomáhá lépe vnímat rytmus ubíhajícího dne. 

35065956541 e2da9dbd5e z

 

Pro střechy s nulovým sklonem

Světlík se zaobleným zasklením představuje skvělé řešení pro všechny, kteří plánují prosvětlení prostor pod plochou střechou a očekávají od střešního okna více než štít proti nepříznivému počasí. Tento inovativní a funkční design CurveTech zajišťuje dokonalý odvod vody i na střechách se sklonem 0° (od 0 do 15 stupňů). Dešťová voda hladce stéká z povrchu světlíku a zároveň okno odhlučňuje od příliš prudkého bubnování deště. To může rušit hlavně v noci a snižovat kvalitu spánku. Tvrzené sklo světlíku má tloušťku 6 mm, která zaručuje bezpečnost i před drsnými rozmary počasí jako jsou kroupy nebo mrznoucí déšť. Špičkové provedení s dlouhou životností navíc přináší finanční úspory. Nedovolí totiž žádné zbytečné úniky tepla.

35031089822 9f23916a66 z 35065958641 492a4bcfac z

Chytré řešení, které oceníte každý den

Zaoblené zasklení je k dispozici pro světlík pevný, nebo elektricky ovládaný. Elektricky ovládaná varianta je pro uživatele mnohem komfortnější, a to nejen z pohledu množství přiváděného světla, ale i řízené přirozené ventilace. Pro světlíky se zaobleným zasklením je pro redukci přehřívání ideální solárně ovládaná venkovní markýza, pro regulaci světla pak vnitřní elektricky nebo solárně napájené plisované rolety.

35196551895 cc4aff8fc4 z 35065956511 69d8951a4a z

Inovativní světlík VELUX představuje trvalou součást střechy i s ohledem na budoucnost. Novinka se zaobleným bezrámovým zasklením je v nabídce v osmi různých velikostech a za dostupnou cenu. Více informací o ní můžete získat na www.velux.cz/svetliky

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací