ADMD píše nový příběh loga

Kdo jsme a co nabízíme?

ADMD je nezávislým uskupením firem, které jsou přesvědčeny, že dřevostavby jsou tou správnou cestou moderní a udržitelné výstavby.

Členové jsou realizační firmy, které staví dřevostavby a používají konstrukční systém vlastní, či od certifikovaného dodavatele stavebních dílců.

Partnery jsou výrobci nebo dodavatelé materiálů, technologického zařízení, služeb a informačního servisu pro montované stavby na bázi dřeva.

V ADMD nabízíme poradenství a odborné informace z oblasti dřevostaveb. Jsme majákem ve světě dřevostaveb, na který se mohou obrátit všichni zájemci o výstavbu. Naším cílem je, aby se domy stavěly kvalitně a s ohledem na životní prostředí. Proto všichni naši členové splňují přísné požadavky na návrh i realizaci stavby podle certifikace Dokument národní kvality a také etický kodex ADMD. Najdete u nás také doporučené stavební dozory, nebo ombudsmana pro dřevostavby. My jsme si zamilovali dřevo a věříme, že si ho zamilujete i Vy.

LI image

Příběh loga ADMD

Jedním z letošních cílů ADMD byla aktualizace loga, kterému jsme chtěli dodat nejen nový vzhled, ale především příběh, náš příběh. 

Logo má při každém pohledu připomínat nejen naše hodnoty, ale i naše poslání a naše vize. Bude nám tak pomáhat sdílet myšlenky, které nás jako tým definují. Co logo symbolizuje pro nás?

ADMD logo barva slogan vyska

  • DŘEVO – Zelená a hnědá barva odkazují na stromy a dřevo, které vidíme jako budoucnost stavebnictví a základní princip udržitelného stavění.
  • HRANOLY – Představte si konstrukci dřevostavby. Vidíte ty sloupky, nosníky, základové prahy? Hranol vedle hranolu. Stejně jako v dřevostavbách, tak i v našem logu, najdete dřevěné hranoly znázorněné pomocí čtverců. Představují konstrukci dřevostaveb, jejichž kvalitu prosazujeme díky certifikátu Dokument národní kvality.
  • SPOLEČENSTVÍ – V logu máme čtverce tři, ale členů a partnerů máme desítky. Čtverce v těsné blízkosti také symbolizují společenství firem, které v ADMD spolupracují a přes svou rozdílnost nacházejí společné téma v oboru dřevostaveb.
  • STŘECHA – Stejně jako znak zaštiťuje nápis “ADMD”, tak i uskupení našich členů a partnerů zaštiťuje kvalitní dodavatele na našem trhu, na které se mohou zákazníci bez obav obrátit.
  • MAJÁK – Seskupení čtverců symbolizuje také maják. Jsme majákem ve světě dřevostaveb. Záchytným bodem, na který se mohou obrátit investoři i odborné firmy. Jsme tady pro všechny, které zajímá stavění ze dřeva a chtějí se informovat u nezávislého odborného zdroje.
  • RŮST – Náš znak směřuje vzhůru. Stejně tak naše asociace se rozrůstá, sílí a směřuje k vyšším cílům, jako je ekologie a udržitelnost, díky vzdělávání a šíření osvěty týkající se dřevostaveb.

Vidíte v našem logu stejné hodnoty jako my? Možná je to signál pro naši spolupráci.

 

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb