BULDOK: Do boje proti mechům, řasám i nečistotám na fasádě domu!

Stejně jako šaty dělají člověka, fasáda dělá dům. Opláštění vašeho domu ve značné míře rozhoduje o celkovém dojmu, kterým váš dům působí. Vlivem povětrnostních podmínek však na fasádě nebo střeše vznikají ideální podmínky pro tvorbu řas, mechů nebo plísní. Umíte s nimi ale zatočit? Vyrazte proti ním do boje s šetrnými a vysoce účinnými pomocníky, kteří bezpečně odstraní „zelené nánosy“ a zároveň chrání váš dům před nepříznivým počasím.

Na fasádách se zachycují nejen nejrůznější nečistoty z ovzduší, ale také mechy či řasy, které vytvářejí nevzhledné skvrny, rozrušují fasádu a zkracují tak její životnost. Nenechte údržbu fasády, střechy nebo dlažby na poslední chvíli a buďte před nečistotami vždy o krok vpřed!

Produkty METRUM vám pomohou spolehlivě a jednoduše odstranit zárodky mechů, řas či jinou špínu z ovzduší a přitom neuškodí vašemu domu! Vybírejte z pestré palety produktů značky BULDOK nebo řady ČESKÝ STAVITEL a zanechte svou fasádu nebo střechu dokonale čistou.

Buldok Metrum image foto

V níže uvedeném videu vám poradíme, kdy je vhodné použít BULDOK Čistič fasády, Mechstop čistič nebo Waterstop.

Společnost Metrum
Společnost METRUM s.r.o. již více než 30 let nabízí špičková řešení v oblasti stavební chemie a průmyslových lepidel. Získala výhradní zastoupení řady mezinárodních značek pro český trh a vyvinula vysoce kvalitní produkty vlastní značky ČESKÝ STAVITEL a BULDOK. Vše pro kutily i profesionály!

Autor: METRUM s.r.o.

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb