Den otevřených dřevostaveb zpřístupní i letos desítky zajímavých domů!

Máte v kalendáři zapsanou sobotu 8. října a Den otevřených dřevostaveb, který zdarma napříč celou republikou umožní navštívit přes 50 zajímavých domů na bázi dřeva? I letos si tady můžete vybrat svůj budoucí dům, podívat se, jak vypadá mateřská školka od některého z členů ADMD nebo navštívit přímo výrobní závody, kde tyto nejkvalitnější stavby vznikají.

ADMD DOD 2022 72890

Letošní Den otevřených dřevostaveb se uskuteční jako tradičně druhou říjnovou sobotu, tj. 8. 10. 2022 od 10:00 do 17:00, a to za přítomnosti odborníků z realizačních firem. Ti budou připraveni odpovídat na veškeré zvídavé dotazy související s projekty dřevostaveb a realizací domů. Akci organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Proč využít Dne otevřených dřevostaveb?

Určitě stojí za to se podívat na výrobu i hotové domy a udělat si představu, jak například v reálu vypadá exteriér a interiér jednopodlažní a patrové dřevostavby, jaké materiály jednotliví výrobci používají nebo jaké parametry a užitné vlastnosti jejich konstrukční systémy nabízí.

Kompletní seznam návštěvních míst je zveřejněn již nyní na webu www.DenDrevostaveb.cz a letos vás čeká přes 50 staveb k vidění! 

Prohlédněte si mapu staveb, vytipujte nejzajímavější místa a nezapomeňte si u každého domu registrovat čas návštěvy! K nahlédnutí budou už podeváté desítky dřevostaveb. Půjde především o referenční stavby, vzorové domy a rozestavěné konstrukce, které si v průběhu soboty budete moci prohlédnout. 

celkem DEN OTEVŘENÝCH DŘEOSTAVEB 2022

Dřevostavby od kvalitních a ověřených firem

V rámci této akce můžete po celé České republice vstoupit do rozestavěných i dokončených dřevostaveb a výrobních závodů členů ADMD, kterými jsou stavební firmy s certifikátem Dokument národní kvality. Ten zaručuje vysokou kvalitu staveb od těchto firem.

Přesvědčte se o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů, získejte důležité technické informace a načerpejte inspiraci při výběru svého nového domu. Na vlastní oči poznejte rychlý a precizní způsob výroby a výstavby domů ze dřeva od členů ADMD. Sledujte facebookovou událost, kde najdete nejaktuálnější informace a představení všech staveb.

Díky online formuláři si můžete na webu www.DenDrevostaveb.cz registrovat čas návštěvy a zajistit si tak nerušenou konzultaci. Užijte si krásnou sobotu plnou vůně dřevostaveb a plánování budoucího bydlení.

Autor: ADMD

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb