Do nového roku jsme vkročili se seminářem Vazníkové krovy pro dřevostavby

Rok 2022 jsme zahájili seminářem Vazníkové krovy pro dřevostavby, který se konal 11. 1. 2022 a jehož záznam můžete shlédnout na odkazu níže. I v letošním roce se totiž budeme online setkávat se zájemci z řad architektů, projektantů a stavebních dozorů, ale také studentů při našich webinářích v rámci úspěšného vzdělávacího projektu WOOD Camp. 

Na vazníkové krovy naváže seminář STATIKA: praktické tipy pro projektanty, který se uskuteční v termínu 1. 2. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Ing. Pavel Tůma.

V semináři si projdeme proces návrhu konstrukčního systému dřevostavby. Od úvodního rozboru a vstupních parametrů se propracujeme až k samotnému procesu posuzování různých typů objektů včetně úskalí, na které statik běžně po cestě naráží. Pozornost věnujeme nejen patrovým a atypickým objektům, ale také běžným bungalovům, u kterých je pečlivost a úcta k detailu neméně důležitá. V hledáčku budou především prefabrikované celostěnové panely, stropy patrových staveb a vaznicové i vazníkové krovy.

 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE  

 

Oleksovice speciální konstrukce

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp seminářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb