Kvalitní dřevostavby hledejte pod záštitou ADMD

Stále jsme oporou všem zájemcům o certifikované dřevostavby. Jak vypadala naše práce začátkem roku 2021 se dozvíte v článku.

Na začátku roku jsme již tradičně vydali další číslo Bulletinu 1/2021, kde najdete ukázky dřevostaveb, novinky od partnerů ADMD, shrnutí roku 2020 i představení aktivit ADMD. Aktualizovali jsme online katalog Dřevostavby kvalitně, kde se podrobně dozvíte, co děláme v ADMD, ale především můžete načerpat podrobné informace o prověřených dodavatelých dřevostaveb a materiálů.

unnamed 1 unnamed

Každoroční zasedání Valné hromady ADMD muselo letos proběhnout tak jako spousta dalších akcí online. Nicméně to pro naše členy nebyl žádný oříšek a zvládli jsme to 21. 1. 2020 i s volbou nové výkonné rady a revizní komise pro nadcházející dvouleté funkční období.
Vytrvalou prací týmu ADMD a těchto aktivních zástupcům z řad členům a partnerům ADMD, bude asociace i nadále oporou nejen firmám z oboru, ale také zájemcům o kvalitní dřevostavby.

Leden byl pro nás v ADMD měsícem nových výzev a tak hned po skončení valné hromady jsem se přesunuli na další online platformu, tentokrát prvního online stavebního veletrhu VELON 22. –⁠ 23. 1. 2021, kde jsme pro návštěvníky vystavovali na virtuálním stánku. Náš stánek navštívilo 2 545 návštěvníků a stáhli si 892 ks našich bulletinů či katalogu. Díky online formě jsme tak měli k dispozici dostatek podkladů pro všechny návštěvníky.

Začátkem roku také tradičně netrpělivě vyhlížíme statistiky výstavby členů ADMD za uplynulý rok. Letos jsme si vyžádali velmi podrobné statistiky a tak se můžete podívat, kolik dřevostaveb členové ADMD postavili, jaká je průměrná podlahová plocha domů a nebo jaká je spotřeba dřeva na jednu stavbu.

1 1 2

Zaujaly Vás dřevostavby od členů ADMD?

Mezi kvalitní výrobce dřevostaveb z ADMD jsme v roce 2021 už přivítali společnosti RP Stavby a Lucern, které prošly náročným procesem certifikace podle Dokumentu národní kvality. Aktuálně tedy můžete vybírat z 25 prověřených firem jejichž seznam najdete ZDE.

Stále máte také možnost využít speciální slevu na pojištění dřevostaveb ve výši 35 % (pojištění domácnosti, stavby a odpovědnosti), kterou jsme ve spolupráci s partnerem ADMD, spol. MoistureGuard, zajistili v České podnikatelské pojišťovně. Více informací najdete ZDE.

Líbil se Vám náš článek a zajímá Vás více informací o dřevostavbách?
Poslechnout si můžete i rozhovor s ředitelkou ADMD na Českém rozhlasu Dvojka v pořadu Káva o čtvrté, kde jsme probrali téma dřevostaveb. Záznam rozhovoru najdete TADY
Staňte se fanouškem naší Facebookové stránky ADMD, kde od nás zachytíte ty nejaktuálnější zprávy a můžete nás zde kontaktovat.

AKTUALIZACE 15. 4. 2021

V dubnu jsme v ADMD odstartovali projekt WOOD camp obsahující sérii online seminářů ZDARMA pro odborníky z oboru stavebnictví. Zapojte se i Vy! Seznam seminářů najdete ZDE.

Ing. Lenka Trandová
ředitelka ADMD

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací