METRUM: Speciální COROTOP pásky na střechy

 

Stavební sezona je v plném proudu a nedílnou součástí každého domu je samozřejmě střecha. Aby vše dokonale těsnilo, neunikalo teplo a nevznikaly tak ztráty, je nutné střechu dobře zaizolovat membránou.

Pro dokonalou montáž, utěsnění, upevnění, spojení a prostupy mezi membránou doporučujeme použít pásku Corotop FIX nebo Corotop FIX PRO. Páska se hodí pro lepení a opravu polypropylenových a polyetylenových membrán. Slouží také pro spojování membrán se stavebními hmotami a je vhodná pro použití uvnitř stavebních konstrukcí.

Výhodou těchto pásek je především to, že lepí jednotlivé vrstvy membrán a fólií k sobě. Je účinná pro opravy poškození, je odolná proti olejům, kyselému i zásaditému prostředí. A můžete ji využít na hladkém i drsném povrchu.

Rozdíl mezi verzí FIX a FIX PRO je šířka pásky. U pásky FIX je šířka 50 mm, u verze FIX PRO je šíře 60 mm. Obě pásky nabízíme v délce 25 m.

Pásky a další produkty značky Corotop najdete na našem e­-shopu www.metrum.cz v sekci „Profi systémy pro střechy a dřevostavby“ nebo se na nás obraťte osobně. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Corotop MetrumSpolečnost Metrum

Společnost METRUM s.r.o. již více než 30 let nabízí špičková řešení v oblasti stavební chemie a průmyslových lepidel. Získala výhradní zastoupení řady mezinárodních značek pro český trh a vyvinula vysoce kvalitní produkty vlastní značky ČESKÝ STAVITEL a BULDOK. Vše pro kutily i profesionály!

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb