Metrum: To nejdůležitější pro dřevostavby

Dřevostavby jsou trendy, a protože vám přinášíme produkty šité na míru potřebám dřevostaveb už přes 20 let, vytvořili jsme novou přehledovou stránku, kde najdete to nejdůležitější pro zdravou a funkční dřevostavbu. Od lakování a ochrany dřeva přes impregnace, penetrace, střešní membrány až po hydroizolace. Jednoduše to nejdůležitější od střechy až po základy domu. A navíc s řadou užitečných rad a nejčastějších otázek... Už žádné hledání, vše je připraveno stylem „mrknu a vidím“.

Naše čerstvá novinka v podobě nové stránky pro Dřevostavby zjednoduší výběr a usnadní rozhodování každému, kdo plánuje nebo řeší výstavbu či rekonstrukci dřevostavby i jiných dřevěných budov. Dřevostavby podporujeme už dlouhá léta, proto nehledejte nové možnosti, ale vyzkoušejte osvědčené produkty a řešení, které volí profesionálové.

Připravili jsme pro vás komplexní a přehlednou webovou stránku plnou výrobků, kterou jistě ocení každý kutil, který dřevostavbu plánuje nebo rekonstruuje, ale i profesionál, který se přímo věnuje stavění dřevostaveb. Na jednom místě naleznete nejen výběr těch nejlepších produktů (hydroizolace, fólie a membrány COROTOP, ochrana dřeva – Dřevosan, ochranné nátěry KOOPMANS, penetrace a přísady, lepení a tmelení, upevňovací a spojovací materiály, montážní a zateplovací pěny), které jsou alfou i omegou zdravé a funkční dřevostavby po celý její život, ale také spoustu užitečných rad a tipů.

Věříme, že tato nová stránka vám pomůže při rozhodování, ukáže všechny oblasti potřeb dřevostaveb, kterým je třeba věnovat pozornost.

Všechny produkty si můžete rovněž prohlédnout v novém katalogu Profesionální systémy 2022.

Metrum dřevostavby

Společnost Metrum

Společnost METRUM s.r.o. již více než 30 let nabízí špičková řešení v oblasti stavební chemie a průmyslových lepidel. Získala výhradní zastoupení řady mezinárodních značek pro český trh a vyvinula vysoce kvalitní produkty vlastní značky ČESKÝ STAVITEL a BULDOK. Vše pro kutily i profesionály!

Autor: METRUM s.r.o.
O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb