Na jedné stavební vlně už 30 let!

Od vteřinových lepidel přes významná partnerství a exkluzivity až po výrobu vlastních produktů značky ČESKÝ STAVITEL a BULDOK nebo aktivity v oblasti dřevostaveb či papírenském průmyslu. Naše společnost slaví významné jubileum! 30 let v praxi nás mnohé naučilo, pomohlo navázat nové úspěšné partnerství a získat důvěru našich zákazníků. Ale bez zkušeností a podpory od domácích kutilů i profesionálů bychom tady nebyli. Děkujeme vám!

metrum logo 30 let 01 604094db 7bec 44e1 954c 39fa1c2e45aa

Co odstartovalo v roce 1992 naši bohatou cestu vstříc předním místům v oblasti stavebnictví, lepení a chemie? Dovoz a prodej vteřinových lepidel CARTELL! Poté už naše aktivity nabíraly na obrátkách a sortiment se začal rychle “množit“.

S růstem požadavků, přání a potřeb našich zákazníků jsme začali rozšiřovat náš sortiment. Nejprve jsme založili divizi Průmyslového lepení, začátkem nového tisíciletí jsme se rozrostli o divizi Stavební chemie. Ale to nám nestačilo! Chtěli jsme pro naše zákazníky víc. Aby u nás našli nejširší výběr produktů, které ocení v domácnosti, na stavbě i na zahradě. Aby u nás získali komplexní řešení pro jakýkoliv stavební záměr. Aby věděli, na koho se mohou kdykoliv obrátit. Proto jsme se rozhodli uzavřít řadu významných partnerství, získali jsme exkluzivitu na prodej a distribuci špičkového sortimentu v ČR a také jsme začali vyrábět produkty pod vlastními značkami ČESKÝ STAVITEL BULDOK.

Některé naše kroky občas vedly do slepých uliček, jiné se naopak ukázaly být studnici nápadů či “zlatou žilou” a jindy jsme přešlapovali na místě. Ale během těchto úctyhodných a krásných 30 let jsme se dokázali vyšplhat mezi špičkové dodavatele oblasti stavební chemie a průmyslového lepení v ČR. Vaše pozitivní ohlasy, podpora na sociálních sítích, věrnost našim výrobkům nám dokazují, že naše práce má smysl a že vám pomáháme bydlet a žít lépe! Děkujeme vám, i vy máte lví podíl na našem úspěchu a pozici na trhu.

Pokud vás zajímá naše historie od A do Z, přečtěte si naše milníky v sekci O NÁS anebo mrkněte na nové video o naší společnosti.

Autor: Metrum s.r.o.
O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb