Kvalitní dřevostavbu pojistíte se slevou 35 %.

ADMD a její významný partner spol. MoistureGuard zajistili pro majitele dřevostaveb ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou speciální slevu na pojištění ve výši 35 % z celkové částky pojistky. 

Na jaké pojistné produkty je možné tuto slevu uplatnit?  

1. Pojištění staveb (nemovitosti)

Předmětem pojištění může být:
- rodinný dům, bytový dům, byt, rekreační stavba (chata, chalupa),
- vedlejší objekty rodinných domů (garáž, bazén, oplocení, opěrné zdi, pergoly, skleníky, studny, atd.),
- zahradní architektura, porosty, zpevněné plochy apod.

2. Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti se vztahuje na škody na hmotných věcech movitých, které jsou součástí domácnosti. Jedná se o veškeré vybavení domácnosti (nábytek, elektronika, oblečení, knihy, atd.). Mimo to, existuje i možnosti individuálního připojištění věcí, kterých si mimořádně ceníte (např. hudební nástroje, šperky, obrazy, aj.).

3. Pojištění odpovědnosti

Toto pojištění pokrývá situace, z nichž může vzniknout odpovědnost za způsobenou újmu v běžném občanském životě. 

Pojištění se vztahuje na pojištěného a na všechny osoby žijící ve společné domácnosti, tj. manželku/manžela, děti a zpravidla i další osoby, pokud žijí ve společné domácnosti. Vztahuje se i na pomocníky v domácnosti a osoby, jimž bylo svěřeno opatrování bytu nebo zvířete. 

Pojištění se dále vztahuje na odpovědnost pojištěného vlastníka, držitele, nájemce nebo správce stavby za újmu způsobenou jiné osobě, která vznikla v souvislosti s touto stavbou.

Vztahuje se rovněž na odpovědnost osob, jež byly pověřeny čištěním a údržbou chodníků, schodišť, chodeb a prostranství patřících k nemovitosti.

pojištovny page 001 2

Detailní přehled modelové kalkulace dle povodňové oblasti 1, dle povodňové oblasti 2, dle povodňové oblasti 3.

Stavěli jste, stavíte či teprve budete stavět s členskou firmou ADMD? Máte v dřevostavbě systém čidel a dlouhodobý monitoring proti úniku vlhkosti od spol. MoistureGuard?

Zřiďte si pojištění Vašeho majetku a odpovědnosti se slevou 35 % u České podnikatelské pojišťovny. V případě Vašeho zájmu o tuto slevu se obraťte na pana Ing. Marka Koutského na e-mailu marek.koutsky@money-guard.cz, nebo tel. 608 421 443.

Aktuální seznam členů ADMD najdete ZDE.

ADMD Logo 20 let RGBmoistureguard logo transpCPP LOGO background

O dřevostavbách Aktuality Ukázky dřevostaveb
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací